zestaw-redcord-rehab-pro-plus4

Zestaw Redcord Workstation Professional z 2 trawersami

Array
Cena14023,00 zł
Cena / kg:
Aparat Redcord Workstation Professional z dwoma trawersami umożliwiający przeprowadzenie funkcjonalnych ćwiczeń w podwieszeniu metodą Neurac
Cena14023,00 zł
Cena / kg:

Zestaw Redcord Workstation Professional z 2 trawersami

Aparat Redcord Workstation Professional z dwoma trawersami umożliwiający przeprowadzenie funkcjonalnych ćwiczeń w podwieszeniu metodą Neurac za pomocą systemu podwieszek odciążających lub dociążających ruchy pacjenta.

Zestaw Redcord Workstation Professional z 2 trawersami

Ćwiczenia w podwieszeniu Redcord, inaczej aktywne ćwiczenia rehabilitacyjne, umożliwiają wykonywanie ćwiczeń o różnym stopniu trudności i zaawansowania osobom o różnych poziomach sprawności. Dzięki modułowej konstrukcji aparatów i łatwości tworzenia zestawów, każdy fizjoterapeuta może dostosować zestaw Redcord do potrzeb terapii.

System podwieszek Redcord Workstation Professional to podwieszany pod sufitem aparat Redcord wyposażony w dwie linki z miękkimi uchwytami. Aparat Redcord można zamontować bezpośrednio do sufitu bądź z wykorzystaniem szyn aluminiowych. Linki aparatu stanowią bazę, do której podpinamy podwieszki służące do wykonywania ćwiczeń w podwieszeniu.

Zestawy w zależności od wybranej opcji składają się z różnych elementów systemów Redcord i pozwalają na wykonanie ćwiczeń w podwieszeniu. Aparaty Redcord charakteryzują się łatwością ich rozbudowy, dzięki bogatej ofercie akcesoriów zestawy można dopasowywać do potrzeb ćwiczącego.


Zastosowanie:

  • Rehabilitacja
  • Sport
  • Fitness

Cechy charakterystyczne:

Zestaw zapewniający pełne podwieszenie ciała i niezliczone możliwości terapeutyczne, z łatwym montażem sufitowym i szeroką gamą akcesoriów uzupełniających.


Zestaw Redcord Workstation Professional z 2 trawersami

1x aparat AXIS,
2x aparat TRAINER,
2x podwieszka szeroka,
2x podwieszka wąska,
1x podwieszka dzielona,
1x linka 5 m z klamrą,
2x linka 60 cm czerwona,
2x linka 30 cm czerwona,
2x linka elastyczna 30 cm czarna,
2x linka elastyczna 30 cm czerwona,
2x linka elastyczna 60 cm czarna,
2x linka elastyczna 60 cm czerwona,
wałek 15x50 cm,
2x poduszka sensomotoryczna,
3x para uchwytów zwykłych,
1x para uchwytów POWER GRIP

Do produktu dołączony zestaw montażowy.