1110E Wanna do masażu wirowego kończyn dolnych (stóp i podudzi)

Array
Cena9889,00 zł
Cena / kg:
Wirówka przeznaczona jest do masażu wirowego okolic stóp, stawów skokowych i podudzi
Cena9889,00 zł
Cena / kg:

Wirówka 1110E przeznaczona jest do masażu wirowego okolic stóp, stawów skokowych i podudzi. Masaż prowadzony jest za pomocą 4 dysz z regulacją kierunku wypływu strumienia wody montowanych na ścianie wanny. Niewielkie gabaryty i pojemność (ok.40 litrów) sprawiają, że jest to doskonała od strony użytkowej i ekonomicznej wirówka do kończyn dolnych. Sterowanie elektroniczne ułatwia pracę obsługującym urządzenia, umożliwiając automatyczne napełnianie wody do wybranego poziomu, wyłączenie urządzenia po upływie czasu zabiegu oraz zabezpieczajac wannę przed uszkodzeniem popmy (tzw. praca na sucho). 

 

Wyposażenie wanny 1110E:

Elementy wyposażenia

 

Model E

Prysznic ręczny

 

+

Regulacja napowietrzania – „bierny masaż perełkowy”

 

+

System napełniania

 

automatyczny

Ustawienie wybranego poziomu wody

 

automatyczny

Elektroniczny panel sterowania

 

+

Zabezpieczenie pompy przed pracą "na sucho"

 

+

Timer

 

+

Automatyczne wyłączanie urządzenia po upływie zadanego czasu

 

+

Elektroniczny termometr

 

+

System dezynfekcji

 

opcja

 

Standard equipment:

  • Universal chair with height regulation – 1pc (nr. cat. 19.220.001)
  • Kristalin – disinfectant – 1 litr (nr.cat. – 19.903.001)

Funkcjonalność

Cała hydroterapia produkowana w naszej firmie może być dopasowana do Państwa wymagań. Dotyczy to m.in. doposażenia w standardowe i ponadstandardowe systemy, zmian w ilościach dysz czy ich łączeniu w sekcje wedle Państwa upodobań. W przypadku chęci dostosowania wanny do swoich wymagań, prosimy o kontakt z naszym biurem. 
Wszystkie wanny firmy Technomex posiadają 3 lata gwarancji z profesjonalną obsługą serwisową. 

Akcesoria i kolorystyka

Kolorystyka urządzeń produkowanych przez firmę Technomex jest zgodna z paletą kolorów RAL. Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w jednym lub dwóch kolorach (wewnętrzny – misa, zewnętrzny – obudowa). Poniższa lista kolorów jest listą standardową, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.


Przed dostawą sprzętu konieczne jest przygotowanie przez użytkownika pomieszczenia do montażu, poprzez zapewnienie przyłącza prądu, odpływu wody oraz zaworów zgodnie z wymaganiami zawartymi w schemacie montażowym DTR danego urządzenia. Uwaga – w celu właściwego dopasowania do wymagań pomieszczeń oraz ułatwienia obsługi wanny istnieje możliwość wyboru strony urządzenia po której ma zostać zamontowany włącznik.